مرکز ویژه بسیج جامعه پزشکی سازمان تامین اجتماعی

به مناسبت گرامیداشت هفته تامین اجتماعی پنجمین اردوی جهادی بسیج جامعه پزشکی سازمان تامین اجتماعی برگزار گردید

پنجمین اردوی جهادی بسیج جامعه پزشکی سازمان تامین اجتماعی با مشارکت بخشداری و دهیاریهای قرچک ورامین با استقبال بی نظیر مردم برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی بسیج جامعه پزشکی سازمان تامین اجتماعی  به مناسبت گرامیداشت 25 تیرماه  روز تامین اجتماعی پنج تیم پزشک عمومی و تخصصی با استقرار و سرکشی در مناطق کم برخوردار و محروم فوق ضمن ویزیت بیماران نیازمند تعدادی از آنان را که به مشاوره ها و اقدامات درمانی تخصصی تر و بستری نیاز داشتند به مراکز درمانی تامین اجتماعی ارجاع دادند.

در طی این حرکت جهادی که روزهای 25 و 26 تیرماه برگزار گردید بیش از 1000 نفر مورد ویزیت پزشکان عمومی و متخصص بسیج جامعه پزشکی سازمان تامین اجتماعی قرار گرفته و با مساعدت  مالی دهیاریهای قشلاق 1 و 2 ، محمدآباد اعلا، داود آباد ، ولی اباد  داروهای مورد نیاز بیماران فوق بصورت رایگان تحویل آنان گردید.

 در این اردو خدمات چشم پزشکی ، ارتوپدی ، جراحی مغز و اعصاب ، اطفال ، داخلی و مامایی ارائه گردید.

بسیج جامعه پزشکی سازمان تامین اجتماعی در پایان این گزارش اعلام نمود که این مرکز با توجه به تاکیدات و رهنمودهای مقام معظم رهبری مدظله العالی برخود فرض میداند با حضور مستمر در مناطق کم برخوردار ضمن ایفاء وظیفه  انقلابی و دینی خود یاد و خاطره شهدای عرصه سلامت را گرامی دارد.

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

اضافه کردن دیدگاه جدید